Aspirin C FORTE 10 šumivých tablet

  • Aspirin C FORTE 10 šumivých tablet
Vaše cena
149 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.02.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Informace a vlastnosti

Info: Aspirin C FORTE 10 šumivých tablet Registrovaný léčivý přípravek

ASPIRIN C FORTE šumivé tablety působí proti bolesti a snižují horečku. Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou (vitamin C), která podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení. Přípravek ASPIRIN C FORTE šumivé tablety se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy, zubů a menstruační bolest. Dále pak při nachlazení a chřipce k úlevě od příznaků bolesti a horečky. Šumivé tablety ASPIRIN C FORTE jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek ASPIRIN C FORTE šumivé tablety užívají: Dospělí a dospívající od 12 let s hmotností vyšší než 53 kg užívají 1 šumivou tabletu dle potřeby v časovém odstupu 4-8 hodin. Maximální denní dávka je 3 šumivé tablety. Složení: Léčivými látkami jsou acidum acetylsalicylicum 800 mg a acidum ascorbicum 480 mg v jedné šumivé tabletě. Pomocnými látkami jsou modifikovaný hydrogenuhličitan sodný,... Zobrazit celý popis produktu >>>

DRMAX.CZ obchod prodává výrobek Aspirin C FORTE 10 šumivých tablet ze sekce Registrovaný léčivý přípravek od kvalitního výrobce za výhodnou cenu 149 Kč.

recenze

Hodnocení produktu Aspirin C FORTE 10 šumivých tablet

Koupil bych Aspirin C FORTE 10 šumivých tablet klidně znovu, spokojen!

Stabilní provedení a 149 Kč od .

Pro mé potřeby je ověřená volba v kategorii Registrovaný léčivý přípravek.

Na našem e-shopu DRMAX.CZ vždy najdete nejvyšší možnou kvalitu výrobků za odpovídající ceny.

dopravaDoručení zboží pro Registrovaný léčivý přípravek
Najděte si výdejnu e-shopu DRMAX.CZ ve svém městě a vyzvedněte si Váš objednaný Aspirin C FORTE 10 šumivých tablet ještě dnes.

Vlastnosti Aspirin C FORTE 10 šumivých tablet

- produt vyrábí známý dodavatel
- zboží nese výrobní kódové označení


Info

V našem katalogu produktů nabízíme k produktu Aspirin C FORTE 10 šumivých tablet informační data - popis, cena dostupnost a tyto data nemusí být aktualizovaný k dnešnímu dni. Pokud chcete hodnoty ověřit, proklikněte se prosím do e-shopu ( sekce Registrovaný léčivý přípravek ), kde jsou veškeré další a přesné podrobnosit o tomto výrobku. Taktéž, pokud budete chtít i manuál od výrobce , s tímto vám pomůže přímo e-shop.

Výpis podobných produktů :